fbpx

Czym się zajmujemy?

Projektujemy grafikę użytkową, na potrzeby internetu i materiały do druku.

studio graficzne wrocław
studio graficzne wrocław branding ikona

Identyfikacje wizualne

Specjalizujemy się w projektowaniu kompleksowej oprawy graficznej dla powstających marek i produktów, a także odświeżeniem wizerunku istniejących brandów. Nasza oferta obejmuje zarówno projektowanie logo, logotypów oraz brandingi.

studio graficzne wrocław projektowanie logo

Logotypy

Zaprojektowane logo powinno nie tylko przykuwać wzrok, ale co najważniejsze być w pełni funkcjonalne. Zarówno podczas wykorzystywania w materiałach drukowanych jak i internetowych.

studio graficzne wrocław materiały firmowe

Materiały dla firm

To bardzo istotne elementy identyfikacji wizerunkowej Twojej marki. Dlatego podczas projektowania np. wizytówek, katalogu produktowego czy papieru firmowego warto postawić na zastosowanie interesującego rodzaju papieru ozdobnego i odpowiedniej techniki druku.

studio graficzne wrocław projektowanie opakowan

Opakowania

Design opakowań to coś więcej niż ładny projekt graficzny. Jeżeli chcesz, żeby twoje opakowanie wyróżniało się zarówno estetyką, jak i jakością wykonania, bardzo ważny jest dobór odpowiedniego papieru oraz techniki druku.

studio graficzne wrocław projektowanie plakatów

Plakaty

Projektujemy zarówno standardowy plakat komercyjny na różnego rodzaju wydarzenia, jak i autorskie grafiki, które mogą przyozdobić ścianę Twojej kawiarni lub restauracji.

studio graficzne wroław projektowanie stron www

Strony WWW

Tworzenie stron internetowych wymaga zachowania równowagi między estetyką, a funkcjonalnością i łatwością w poruszaniu się po stronie. Projektujemy grafikę pod sklepy i strony internetowe, a także wdrażamy projekty w życie.

studio graficzne wrocław wizualizacje produktowe

Wizualizacje i Animacje Produktowe

Wizualizacje 3D są idealnym rozwiązaniem, aby przedstawić produkt. Ograniczają koszty, poprzez rezygnację z sesji fotograficznej oraz  uzyskują bardziej efektowną grafikę produktu. Wykonujemy wizualizacje pakshotowe, na białym tle, a także we wnętrzach. Wprowadzamy w ruch modele 3D oraz kamery, dzięki czemu animowany produkt staje się jeszcze bardziej atrakcyjny dla odbiorcy.

studio graficzne wrocław projektowanie animacji

Animacje i Gify

Infografiki, logotypy czy materiały na media społecznościowe, wprawione w ruch robią większe wrażenie i na dłużej zapadają w pamięć. Zajmujemy się zarówno animacją poklatkową jak i animacją 2D.

studio graficzne wrocław social media

Projekty Social Media

Żeby materiały udostępniane na platformach społecznościowych spełniany swoją rolę i zachęcały inne osoby do odwiedzania Twojego profilu muszą być spójne i korespondować z identyfikacją wizualną marki. Tworzymy szablony, posty i piktogram pod social media .

Przejrzyj nasze realizacje

Nasi klienci

„Z panią Anną Woźniakowską współpracujemy od kilku lat, gdzie swoją wiedzą i umiejętnościami wspierała nas w projektach zarówno doradczo, jak w procesie twórczym i wdrożeniowym. Niezależnie od realizowanego wspólnie projektu – od grafiki 3D, animacji czy materiałów marketingowych – praca zawsze była wykonana solidnie i oddana w terminie. Na wielki plus zasługuje zaangażowanie, gdzie na każdym etapie pani Anna weryfikuje z nami, czy jest to dobry kierunek – dzięki czemu oddana praca za każdym razem spełniała nasze oczekiwania.”

Andrzej Kierski, Vedaco

„Ania i Michał przygotowali dla mnie identyfikację wizualną nowego lokalu gastronomicznego. Współpraca z nimi to czysta przyjemność! Są kreatywni, otwarci i bardzo profesjonalni! Efekty przeszły moje oczekiwania! Jeszcze raz dzięki!.”

Ewa Bednarska, Soul In The Bowl

„Poprosiłem o kompleksowy projekt identyfikacji firmy, wszystko od początku do końca zostało wykonane szybko i profesjonalnie. Polecam z całego serca” Studio graficzne Wrocław – Pracownia Witryna

Przemysław Osemlak, Fondo

„Nasza firma współpracuje z Pracownią w zakresie wsparcia graficznego od kilku lat. Cyklicznie powierzamy studiu wykonanie fotorealistycznych wizualizacji i animacji 3D naszych produktów. Dodatkowo projektujemy wspólnie materiały promocyjne na potrzeby naszej firmy, takie jak katalogi, broszury, kalendarze i standy targowe, przez co możemy pochwalić się spójną identyfikacją marki.”

Prezes Zarządu, Catchshift

„Jestem niesamowicie zadowolona ze współpracy z Anią. Ania stworzyła pełną identyfikację wizualną mojej firmy, zaprojektowała stronę, jak również złożyła i odpowiadała za oprawę graficzną moich dwóch e-booków. Gorąco polecam!”

Kasia Boberek, Svenska

Studio graficzne Wrocław - oferta

Studio graficzne Wrocław - realizacje