fbpx

Twój pomysł na warsztaty sitodruku

Zorganizuj z nami wydarzenie i spędź czas w twórczy i kreatywny sposób.

Ogranizujemy warsztaty sitodruku dla:

Firm

Na imprezy integracyjne, zarówno plenerowe jak i w pomieszczeniach zamkniętych

Agencji Eventowych

Jako uzupełnienie wydarzeń, organizowanych na średnią i dużą skalę

Instytucji

Np. w formie kursów i szkoleń dla pracowników 

Szkół i Uczelni

Które chcą odwiedzić warsztat rzemieślniczy i zobaczyć jak wygląda świat druku.

Dzieci i Młodzieży

Już od 7 roku życia, np w formie Półkolonii

Rodzin i przyjaciół

Którzy chcą wspólnie spędzić kreatywnie czas, np. podczas urodzin

Co Was czeka?

W zależności od skali oraz ilości osób dobieramy odpowiednią formułę prowadzenia warsztatów. Zarówno podczas spotkania z przyjaciółmi jak i na wydarzeniu firmowym dla setki osób będziecie mieli okazję zapoznać się z sitodrukiem i wykonać samodzielnie chociaż jedną odbitkę.

Na warsztatach sitodruku wychodzimy na przeciw Waszym pomysłom i potrzebom, dlatego będziecie mogli stworzyć np. nadruk na koszulce, torbie bawełnianej, a także wykonać plakat czy pocztówkę, nawet jeśli nie macie doświadczenia z grafiką. Jeśli chcecie zobaczyć jakie możliwości daje sitodruk zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji!

World-News-By-TGTS (17) (1)

Nasi klienci

"Już kilkakrotnie organizowaliśmy wraz z Pracownia Witryna warsztaty sitodruku. Prowadzili dla nas warsztaty dla dzieci, rodzin oraz młodzieży. Za każdym razem są to bardzo profesjonalnie poprowadzone zajęcia, z których uczestnicy wychodzą zadowoleni i z własną torbą lub kartką. Bardzo polecamy Pracownie Witryna na warsztaty dla grup!"
Adela Jakielaszek
Stowarzyszenie TRATWA
"Warsztaty w Pracowni Witryna polecam wszystkim, którzy chcieliby zacząć swoją przygodę z sitodrukiem. Michał prowadzi je w bardzo profesjonalny i ciekawy sposób."
Marta Laube
"Warsztaty z sitodruku przeprowadzone w miłej atmosferze, wszystko zostało dokładnie wytłumaczone a sama osoba która je prowadziła przekazała wiele ciekawych informacji. Zdecydowanie polecam i zapewne wybiorę się na nie ponownie :)"
Julia Mężyk
"Co za cudowne miejsce! Byłam w Pracowni Witryna na warsztatach z sitodruku - niesamowite przeżycie, cudowna atmosfera, człowiek faktycznie nauczył się dużo i nie bał się zadawać pytań. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Ponadto, jeszcze w czasie pandemicznych lockdown'ów korzystałam ze sklepu internetowego Pracowni Witryna - perfekcyjna obsługa, szybka wysyłka i plakat - dech zapierają jak genialne są. Jestem fanką numer jeden i polecam każdemu.""
Mone Te

Masz pomysł na warsztaty sitodruku?

Pobierz Formularz i odpowiedz na kilka pytań związanych z wydarzeniem, które chcesz zorganizować. To pozwoli nam szybciej zapoznać się z Twoim pomysłem oraz przygotować warsztaty sitodruku dostosowane do Twoich potrzeb.

Gotowe?

Wyślij nam przygotowany Formularz na maila:

pracowniawitryna@gmail.com

W ciągu 48h prześlemy 

przygotowaną dla Ciebie ofertę warsztatową.

Zaufali nam: