fbpx

Warsztaty Sitodruku

Indywidualne

Dla kogo?

Kurs skierowany jest do osób, które chcą mieć do dyspozycji szerszy zakres materiałów, a także poznać więcej możliwości jakie niesie ze sobą „sito”. Polecany szczególnie dla tych, którzy w przyszłości chcą wykorzystać sitodruk do wytwarzania własnych produktów, np. tworzenia grafik, znakowania opakowań produktowych czy też robienia nadruków na tekstyliach. Kurs indywidualny możemy przeprowadzić dla jednej lub 2 osób.

Plan działania

Warsztaty indywidualne pozwalają zapoznać się zarówno z prostymi grafikami kilkukolorowymi jak i procesem odwzorowania pełnej gamy kolorystycznej np. fotografii. Uczestnik przygotowuje max. 3 grafiki.

Przedstawiamy podstawowe funkcje programów z serii Adobe, niezbędne do przygotowania grafiki pod sitodruk. Poznajemy zarówno grafikę wektorową jak i rastrową.

samodzielnie (pod naszym czujnym okiem) naświetlają matryce z przygotowanymi wcześniej grafikami, a także poznają proces przygotowania sit.

Uczestnicy samodzielnie (pod naszym czujnym okiem) naświetlają matryce z przygotowanymi wcześniej grafikami.

Dowiedz się w jaki sposób powstają farby do sitodruku i dobierz pasujące do siebie pary kolorów. Każdy uczestnik ma także okazję zmieszać własny kolor na podstawie bazy i pigmentów.

Pasowanie, ustawianie, odmierzanie – zajęcia całkowicie niezbędne przed rozpoczęciem procesu drukowania 🙂

Każdy uczestnik ma do dyspozycji 25 arkuszy papieru ozdobnego w formacie max. A3, lub 12 arkuszy w formacie B2, na których przedstawi swoją grafikę w formie plakatu artystycznego.

Oprócz druku na papierze, każdy warsztatowicz przyozdobi także swoim nadrukiem dwie bawełniane torby.

Chętne osoby mogą również przynieść swoje własne rzeczy (koszulki, bluzy, surówki bawełniane), na których wykonają nadruki.

UWAGA! Plan działania jest orientacyjny. Ostatecznie ustalamy go według potrzeb kursanta.

Co otrzymasz?

Termin

uzgadniamy indywidualnie

Czas trwania

około 10h
(2dni x 5h lub 3dni x 3.5h)

Cena

Dla 1 osoby = 800zł
Dla 2 osób = 1300zł

Chcesz wziąć udział?

Wyślij nam zapytanie na maila:

 

pracowniawitryna@gmail.com

W ciągu 48h prześlemy

przygotowaną dla Ciebie ofertę.